ODALARIMIZ

 • 1975 yılından beri hizmet vermekte olan otelimiz misafirlerine geçmiş ile günümüz esintilerinin
  bir arada olduğu bir konaklama deneyimi sunuyor.


  Otelimizde genel olarak Standat Odalar ve Suite Odalar olmak üzere 2 çeşit oda varken Standat odalarda kendi aralarında bulundukları konum ve manzaraya göre fiyat farklılıkları içermektedir. Otelimizde 94 standart oda ve 7 suit olmak üzere toplam 101 oda mevcuttur. Odalarımıza giriş saat 14.00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12.00'dir. Odalarımızın manzara dağılımı ve temel özellikleri aşağıdaki gibidir.


  Standart Oda Kara Manzaralı 4 kişilik kapasiteye sahiptir. Bu odamızda ihtiyaca göre Çift Kişilik Yatak ve Tek Kişilik Yatak tiplerimevcuttur. 18 m2 olup odamızda Klima, Seramik Zemin, Balkon / Teras, Klozet, LCD / Plazma TV, Uydu / Kablolu Yayın, Kablosuz İnternet (Ücretsiz), Saç kurutma makinesi, Havlu, Terlik, Duş, Banyo, Tuvalet gibi özellikler kullanımınıza sunulmaktadır.


  Standart Oda Bahçe Manzaralı (A-B BLOK STANDART ODA) Bu odamız Çift Kişilik Yatak tipine sahiptir ve 18 m2 'dir. Odamızda Klima, Ahşap / Parke Zemin, Balkon / Teras, LCD / Plazma TV, Uydu / Kablolu Yayın, Kablosuz İnternet (Ücretsiz), Tuvalet, Havlu, Duş, Saç kurutma makinesi, Telefon (Ücretli) gibi özellikler kullanımınıza sunulmaktadır.


  Standart Oda Kara veya Havuz Manzaralı (A-B BLOK STANDART ODA) Bu odamız Geniş Çift Kişilik Yatak, Tek Kişilik Yatak tiplerine sahiptir ve 18 m2 'dir. Odamızda bulunan özelliklerden başlıcaları Klima, Isıtma, LCD / Plazma TV, Uydu / Kablolu Yayın, Kablosuz İnternet (Ücretsiz), Banyo, Gardrop olarak sıralanabilir.


  Standart Oda Deniz Manzaralı Bu oda Çift Kişilik veya İkiz Yatak tipine sahiptir ve 17 m2 'dir. Odamızda temel olarak Klima,LCD / Plazma TV, Uydu / Kablolu Yayın, Kablosuz İnternet (Ücretsiz), Duş, Tuvalet kullanımınıza sunulmaktadır.


  Suite Oda Deniz Manzaralı Bu odamız Çift Kişilik veya İkiz Yatak tipine sahip olup 20 m2 'dir. Odamızda Klima, Seramik Zemin, Balkon / Teras, Oturma Odası (Ayrı), Isıtma, Vantilatör, LCD / Plazma TV, Uydu / Kablolu Yayın, Kablosuz İnternet (Ücretsiz), Havlu, Terlik, Duş, Tuvalet, Gardrop bulunmaktadır. .